Ukr   Ru  
Правий Берег вул. Б. Хмельницького, 16-22, Україна, Київ | Лівий Берег Київ, вул. Срібнокільська, 3Г ТРЦ inSilver, 2 поверх

+380955557778 | +380975557778

Єгипет

Єгипет – країна, в якій літо круглий рік, Єгипет – країна, в якій не буває зими. Хто не був в Єгипті – не знає, що таке море, сонце, пісок, пустеля… не знає, що таке справжній відпочинок, не знає, як це здорово – вирватися в літо посередині зими!

Єгипет – чарівна країна. Це батьківщина однієї з найдревніших цивілізацій, яка зробила колосальний вплив на розвиток світової культури. Велика кількість історичних пам’ятників світового рівня, екзотична природа, непоганий сервіс – усе це робить Єгипет надзвичайно привабливим для мандрівників.

Сьогоднішній Єгипет – найбільша арабська країна, розташована на північному сході Африки. Частина його території – Синайський півострів – знаходиться в Азії. Межа між двома континентами проходить по Суецькому каналу. Площа країни складає 1 001 449 кв. км, з них 96% займає пустеля і лише 4% – оброблювані землі по берегах Нілу. На півночі, країну омиває Середземне море, на сході – Червоне. П’ять основних видів ландшафту визначають географічну картину: долина Нілу, дельта Нілу, Аравійська пустеля (15 000 років тому її покривали тропічні ліси), Лівійська пустеля і Сінай.

На узбережжі Середземного моря в Єгипті клімат субтропічний, на іншій території – тропічний пустинний. Влітку жарко. З травня по вересень температура повітря в Каїрі вдень, складає приблизно 35-40 градусів тепла, з грудня по лютий +20-25 градусів. На півдні країни тепліше, ніж на березі Середземного моря. Взимку вночі прохолодно. В цілому нічна температура градусів на десять нижче, ніж вдень. Найтепліший час: з липня по жовтень. Любителям екстремальних відчуттів можна порекомендувати Єгипет в липні або серпні. Особливо Луксор, де в долині Царів, може бути жарко до ознобу. З жовтня температура повітря в країні стає цілком комфортною.

×