Ukr   Ru  
Правий Берег вул. Б. Хмельницького, 16-22, Україна, Київ | Лівий Берег Київ, вул. Срібнокільська, 3Г ТРЦ inSilver, 2 поверх

+380955557778 | +380975557778

Греція

Греція – країна дивовижної краси, де яскраве сонце зігріває жителів практично круглий рік. Блакитне море, золотисті пляжі, білі доми, аромат міцної кави і хвойних рослин – неповторна атмосфера Греції розташовує до незабутнього і приголомшливого відпочинку.

Варто заговорити про Грецію, як відразу на думку спадають всесильні Олімпійські боги на чолі з Громовержцем Зевсом, що сидить на високому троні у своїх чертогах на вершині Олімпу. Або гомерівські герої, філософи старовини і майстерні творці античних часів, а також великий похід Олександра Македонського і розкидані по узбережжю Середземного і Чорного морів безліч грецьких колоній, які залишили глибокий слід в культурі різних народів в процесі еллинізаціїї Сходу.

Країна знаходиться на Балканському півострові і на островах, які прилягають до нього і до Малої Азії. Межує з Болгарією, Туреччиною, Албанією. П’ята частина країни – острови, яких налічується близько 2 тис. Протяжність берегової лінії – 4 100 км. Омивається Середземним морем, в т.ч. Егейським і Іонічним морями. Острів Кріт омивається з південного боку Лівійським морем.

Столиця держави: Афіни. Вважається торговим і фінансовим центром країни. Чисельність населення столиці складає 3.2 млн. чоловік.

Клімат помірний середземноморський. Завдяки цьому, зима тут м’яка і супроводжується високою вологістю, але все цвіте, і в різних частинах міста можна побачити зелені лужки. Влітку жарко, немає опадів, але на материковій частині країни, туристові буде не так комфортне, як на острівній. Пекуче сонце нагріває повітря, що перевищує відмітку в +35 градусів, а на острівній частині – морський бриз охолоджує повітря до +28-29. Ідеальний час для пляжного відпочинку – вересень і жовтень, можна отримати рівний бронзовий загар.

×