Ukr   Ru  
Правий Берег вул. Б. Хмельницького, 16-22, Україна, Київ | Лівий Берег Київ, вул. Срібнокільська, 3Г ТРЦ inSilver, 2 поверх

+380955557778 | +380975557778

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка – прадавня країна, яка відома на весь світ під назвою Цейлон. Гордість острова – великі чайні плантації і нескінченні рисові поля. Глибокі традиції місцевого населення і в той же час свобода віросповідання, численні священні реліквії і храми (в основному буддійські) притягають сюди безліч паломників. Безліч пам’яток острова включена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Туристи їдуть в Шрі-Ланку, щоб побачити барвистий світ, повний екзотики, насолодитися природою і скупатися в теплих водах Індійського океану, відвідати національні природні парки, дізнатися про таємниці вирощування і виробництва чаю, – ці незабутні враження подарує Вам поїздка на Блискаючій острів.

Острів Шрі-Ланка розташований в Південній Азії, трохи східніше за південний край Індостану і омивається водами Індійського океану і його Бенгальської затоки. Відокремлений від Індостану Манарською затокою і Полкською протокою. Шрі-Ланка розташована всього в 800 кілометрах від Екватора і має в розпорядженні усі багатства тропічних островів. Як говорять самі ланкійці, вони знають тільки три кольори – синяву неба і океану, золотисто-жовті тони пляжів і буйну зелень тропічної флори.

Острів Шрі-Ланка розташований в тропічному поясі і захищений потужним гірським масивом від північних вітрів. Клімат субекваторіальний мусонний: північно-східний мусон триває з жовтня по березень, південно-західний – з червня по жовтень. Середньорічна температура повітря у більшості районів від +25 до +30 градусів, за винятком гірських областей, де вона взимку опускається до +10. Кращий час для купання на морських курортах південно-західного узбережжя Шрі-Ланки триває з жовтня по квітень. Сезон західних мусонів – з травня по липень, в листопаді – грудні можливі невеликі дощі. Температура води в середньому +26 градусів.

×