Ukr   Ru  
Правий Берег вул. Б. Хмельницького, 16-22, Україна, Київ | Лівий Берег Київ, вул. Срібнокільська, 3Г ТРЦ inSilver, 2 поверх

+380955557778 | +380975557778

Мальдіви

Мальдіви – це тисяча сто дев’яносто два острови з архіпелагу Мальдів, які з радістю приймуть Вас у свої обійми. Це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з іскристими білими берегами, теплі, прозорі води океану і коралові рифи, багаті безліччю представників флори і фауни. Цей унікальний в усіх сенсах курорт знаходиться практично на самому екваторі, що забезпечує жаркий клімат круглий рік.

Унікальний і багатий підводний світ Мальдів був відкритий у кінці 1970-х років. Зараз це центр усього світового дайвінгу. А для любителів серфінгу і віндсерфінгу спеціально обладнані декілька островів, де спортсмени-екстремали можуть вдосталь потренуватися і відпочити за повною програмою.

Архіпелаг розташований у 700 км на південний захід від Шрі-Ланки, в екваторіальних водах Індійського океану, вузькою смугою тягнеться острівна держава Мальдіви. Протяжність архіпелагу з півночі на південь – 820 км, зі сходу за захід – 120 км. Загальна територія разом з сушею і морем складає близько 90 тис. кв. км. Свою назву Maldives архіпелаг дістав із-за палацу султана, розташованого на головному острові: від санскритського “mahal”, – “палац”, і “diva” – “острів”.

На Мальдівах завжди тепло (близько +28-30 градусів) і волого (тропічний клімат). Хоча це і екватор, але все-таки, виділяють низький і високий сезон, в залежності від кількості дощів: високий сезон – це з грудня по березень, коли сухо і безхмарно, а низький – з квітня по жовтень, тут вже можливі дощі, проте після них все швидко висихає. Завдяки цьому, на Мальдіви можна приїжджати круглий рік. На Мальдівах дуже красива і пишна рослинність: мангрові зарості, кокосові пальми, бамбук, евкаліпт, хлібне дерево і багато інших. Кокосова пальма вважається головним деревом Мальдів, вона є державною емблемою островів.

×