Ukr   Ru  
Правий Берег вул. Б. Хмельницького, 16-22, Україна, Київ | Лівий Берег Київ, вул. Срібнокільська, 3Г ТРЦ inSilver, 2 поверх

+380955557778 | +380975557778

Іспанія

Іспанія – країна солодкого вина і ласкавого сонця, країна блакитного моря і величних гір, країна божевільних геніїв і відкритого, веселого народу. Іспанці не люблять жити завтрашнім днем, вважаючи за краще насолоджуватися сьогоднішнім, тому ніякої метушні, похмурих осіб і похмурих емоцій. У цю країну складно не закохатися, вона зігріває теплом після довгої зими, побутових проблем і робочих авралів, занурює в атмосферу свята і романтики, з новою гостротою будить давно забуті почуття, бажання відчувати життя в усіх її проявах, будить старі і народжує нові мрії, дарує натхнення творить, змінювати себе і своє життя. Іспанія – країна-пристрасть, країна-натхнення, країна, яку Ви полюбите з перших же днів.

Держава на південному заході Європи, що займає велику частину Піренейського півострова. На півночі граничить з Францією і Андоррою, на заході – з Португалією. На півночі омивається Біскайською затокою, на сході – Середземним морем, на півдні – Середземним морем і Атлантичним океаном, на заході – Атлантичним океаном. Іспанії належать декілька груп островів, найбільш значними з яких є Балеарські острови в Середземному морі і Канарські острови в Атлантичному океані, лежать на відстані більше тисячі км на південь, навпроти африканського узбережжя.

В центрі Іспанії влітку температура впродовж дня піднімається до +30 градусів, а вночі знижується до +15 градусів. Найбільш сприятливий час для туристів з інших країн – періоди між березнем і червнем, а також з середини вересня до кінця жовтня. На узбережжі температуру регулює море, і завжди тепло. Клімат Середземномор’я Іспанії дуже м’який. Навіть взимку температура не опускається нижче відмітки в +10 градусів. Влітку температура рідко піднімається вище + 32 градуси. Пляжний сезон з червня по жовтень.

×