Ukr   Ru  
Правий Берег вул. Б. Хмельницького, 16-22, Україна, Київ | Лівий Берег Київ, вул. Срібнокільська, 3Г ТРЦ inSilver, 2 поверх

+380955557778 | +380975557778

Туреччина

Тисячолітня історія Туреччини надає особливу чарівність її культурним пам’яткам. Дивовижні античні пам’ятники, ласкаве море і тепле сонце, зелені заповідники, де криються представники рідкісної флори і фауни – усе це зробить будь-який відпочинок воістину незабутнім. Туреччина розташована на території Малої Азії і невеликою своєю частиною в південно-східній Європі, тому це місце унікального поєднання східних традицій і європейської культури. Славиться гостинністю, особливим затишком і прекрасним сервісом. Саме Туреччина може похвалитися тривалим купальним сезоном. Але одним з головних достоїнств Туреччини – її культурно-історичні пам’ятники, на які необхідно подивитися навіть людям, що побували в Елладі або Китаї. Туреччина – це країна, в якій, мабуть, найпопулярніший курорт.

Туреччина – міжконтинентальна країна. Велика частина її території знаходиться в Азії (Анатолія на п-ове Мала Азія), а менша – в Європі (східна Фракія). Ці частини розділені протокою Дарданелли, Мармуровим морем і протокою Босфор, які мають важливе стратегічне значення і утворюють водний шлях, що сполучає Чорне море з Середземним. Площа Туреччини складає 783 562 кв. км. Із заходу країна омивається Егейським морем, з півночі – Чорним морем і Середземним морем – з півдня. На сході країни переважає гірський рельєф, тут же протікають річки Євфрат і Аракс, і знаходиться найвища точка країни – гора Арарат (5 137 м).

Погодні умови в різних частинах країни відрізняються і залежать від близькості морів або переважання гірського рельєфу. Так, клімат внутрішньої частини Анатолії – континентальний, в Стамбулі – м’якіший. Для морських узбереж характерний теплий і вологий середземноморський і помірно-морський клімат, а на південному сході він жаркий пустинний. Середня температура в липні складає +30 градусів, в січні – +23 градуси (але в деяких районах в літні місяці може перевищувати +40 градусів).

×