Ukr   Ru  
Правий Берег вул. Б. Хмельницького, 16-22, Україна, Київ | Лівий Берег Київ, вул. Срібнокільська, 3Г ТРЦ inSilver, 2 поверх

+380955557778 | +380975557778

Індія

Індію – країна, в якій є все: пустелі і джунглі, очеретяні халупи і палаци махараджей, убогі жебраки і респектабельні бізнесмени, жорстоке пуританство і цілі квартали “червоних ліхтарів”, заборонена, але понині жива кастова система і державний устрій, що залишився від англійців-колонізаторів. Величні Гімалаї і таємничий Тібет, священна річка Ганг і тропічні ліси Західних Гат, десятки морських курортів і “золотий трикутник”, численні пам’ятники минулих віків і величезна кількість музеїв – усе це складає національну гордість країни.

Індія – це величезний музей під відкритим небом, де кожен може доторкнутися до тисячолітньої старовини, побачити світові шедеври архітектури і за декілька годин спуститися із засніжених Гімалаїв до жарких тропіків.

Індія розташована в Південній Азії, переважно на півострові Індостан. На півночі країна граничить з Китаєм, Бутаном і Непалом, на північному заході – з Пакистаном, на сході – з М’янмою і Народною Республікою Бангладеш. На сході Індія омивається Бенгальською затокою, на заході – Аравійським морем, на півдні – Індійським океаном. Протяжність Індії з півночі на південь складає близько 3 220 км, а зі сходу на захід – 2 930 км. Сухопутний кордон Індії дорівнює 15 200 км, а морська – 6 083 км. Її площа складає 3 287.3 тис. кв. км, за цим показником країна займає сьоме місце у світі. Але саме в Індії, найкрасивіші пляжі у всьому світі.

В Індії мусонний клімат. На більшій частині території Індії виділяються три сезони: сухий холодний – з жовтня по травень (вважається кращим часом для відвідування), сухий жаркий – з квітня по червень і вологий жаркий – з липня по вересень. Найбільш сприятливий час для відвідування Індії – з жовтня по травень. Кращий час для подорожі по Індії залежить від місця, куди Ви прямуєте. Так, в різних регіонах країни різна температура.

×