Ukr   Ru  
Правий Берег вул. Б. Хмельницького, 16-22, Україна, Київ | Лівий Берег Київ, вул. Срібнокільська, 3Г ТРЦ inSilver, 2 поверх

+380955557778 | +380975557778

Домінікана

Перша асоціація з Домініканою – нескінченні пляжі дивовижної краси: з білосніжним піском, розкидистими пальмами, ласкавим морем – неодмінними атрибутами тропічного раю. Але це зовсім не єдине, чим країна захоплює мандрівників. Тут множина гідних уваги пам’яток: архітектура, що увібрала в собі острівні традиції і риси європейських стилів, національні парки із запаморочливою природою. Столиця – спекотливий Санто-Домінго, батьківщина еталонних сигар. Домінікана живе в ритмах бачати і сальси, запрошуючи усіх бажаючих поринути в життєрадісну атмосферу світу, де щодня – як маленьке свято.

Домініканська Республіка займає дві третини острова Гаїті (центральну і східну частину), який знаходиться в центрі Карибського архіпелагу, є другим за величиною островом архіпелагу після Куби. Територія 48 кв. км. На півночі і сході омивається хвилями Атлантичного океану, на півдні – Карибського моря. Межує з державою Гаїті. Найближчі сусіди Домініканської Республіки – Куба на північному заході, Ямайка на заході і Пуерто-Ріко на сході. Це переважно гірська країна. Гори покриті густими вічнозеленими лісами з цінними породами дерев. Найвища гірська вершина – Піко Дуарте – 3 174 м.

Тропічний пасатний, морський. Середньомісячні температури на низовинах коливаються слабо – від +25 до +27 градусів. Найтепліший місяць – серпень (до +31 градуса), але морські вітри, що дують з північного сходу, пом’якшують жару і в цей час. “Найхолодніший” – січень (близько +22 градусів). Для місцевого клімату характерна висока вологість – від 65% до 80%. Сезон дощів триває з травня по серпень-вересень, коли тропічні повітряні маси приносять на острів потужні зливи. Особливо сильні дощі в липні-серпні, коли через територію острова проходять тайфуни. Також можливі часті, але короткі зливи в листопаді-грудні.

×